אומרים עלינו

המלצות - סטודיו לה פוינט

קודם כל האווירה נעימה ומאוחדת (בין הבנות והמרות) לימוד לפי רמות -רמה ממש גבוהה -בצורה הכי טובה שיש גם שבנות יבינו וגם בצורה מהנה ביותר! כולם יכולות ללמוד ולהנות כל אחת בקצב שלה-זה משפט קבוע שהמורה אומרת אני באתי לשם מפני שרציתי ללמוד ולהנות בצורה זורמת וכיפית- מה שלא מצאתי במקום אחר וזה גם מה שמצאתי שם ויותר מזה- נהיתי יותר גמישה והתקדמתי פלאים תמיד בסיום החוג הבנות מדברות ביחד ומעלות עוד ועוד שבחים מפעם לפעם על הסטודיו על המקום הנוח על האווירה על המורה ועל עוד כל מה שבת יכולה להנות. אלפי תודות להנהלת הסטודיו!!! אין מילים!!!!!! מודה ומעריכה מאד!!!
שרי בלוי
תלמידת הקורס לה פוינט
במסגרת העבודה שלי כמפעילת קהל במגזר הפרטי ובמגזר העסקי מזה שנים רבות , נעזרתי פעמים רבות בשיתופי פעולה עם הגב' לאה טייר המתמחה במקצועות התנועה והמחול ובעלת סטודיו מקצועי , תמיד הושיטה יד לייעוץ והכוונה במאור פנים ובמסירות אין סופית מתוך הניסיון האישי שלה בהוראה ובהפעלות קהל .... היו פעמים שאפילו הצטרפה להפעיל קהל גדול במסגרות חינוכיות בהם הופעתי - כמובן שהיו אחרי פידבקים מצד הצוות על המקצועיות וההנאה של הבנות. אני ממליצה בחום ,בתור אחת שלא הגיעה מתחום הריקוד בכלל, על הלימודים והקורסים שמציעה גב' טייר שתורמים רבות למי שעוסקת בתחום הפעלות קהל או למי שרוצה להמשיך לתחום של הוראה כיוון שהם נותנים באמת את המענה האישי והמקצועי באווירה המותאמת לכל אחת ואחת ותורמים רבות לעבודה מעשית בשטח ומלווים גם אחרי במתן אוזן קשבת ועזרה בכל. מאחלת לכולם הצלחה בכל
יונית פוגל
אימון/ הפקה/ שירה
זכיתי להכיר את האישיות המדהימה, לאה טייר מקרוב. תרשו לי כמה מילים עליה ובסוף תבינו איך זה קשור אליכן... מחול מקצועי ברמה גבוהה ולאה טייר זה היינו הך מחול יהודי, שאיפה למעלה גבוה, טפח ועוד טפח מעל הקרקע, גם זה לאה טייר בלי להתפשר, בלי לוותר. מי שמגיעה ללמוד בלה פוינט שתתכונן לחווית המראה! מי שלומדת במקום המיוחד הזה תגיע גבוה גבוה מבחינה מקצועית, גבוה גבוה גבוה מבחינה אישית וגבוה גבוה גבוה גבוה מבחינה רוחנית! החידוש כאן שכל תחום רק מוסיף אחד לשני. מקסימום במקצועיות, מקסימום בערכים. זה הפוינט. תודה על הזכות למתג מקום כזה!
אפרת גולדברג
קופרייטרית- קודקוד
לאה יקרה רציתי שתדעי שהיה לי עונג אמיתי להכירך! תחילה פגשתי אותך במסגרת תפקידי במשה'ח שם העברת השתלמות במחול ולאחר מכן באופן פרטי כמשתתפת בחוגי המחול שלך!! כבעלת ניסיון בתחום , זו היתה עבורי חוויה מיוחדת לפגוש סוף סוף מורה עם שילוב כה נדיר ומיוחד! מצד אחד יראת שמיים ללא פשרות,נעימות וענווה כה כובשת, ומצד שני מקצוענית להפליא ,ניסיון רב ויצירתיות במלאכת המחשבת להתאים את הסגנון והמוזיקה לציבור העדין והמיוחד שלנו. מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך בהערכה רבה
ד.ל.ש
סטודיו מיוחד ומשפחתי באוירה נעימה המשלב השקפה מקצועית יחד עם יחס אישי ומנוהל בצניעות וביראת שמיים מתאים מאוד לנשים ובנות שרוצות לרקוד ולהנות בלי להתפשר על האוירה..
לירון פיבניק
מורה לג'אז
כמורה לריקוד ומורה בכל תחומי הפיטנס אני יכולה להעיד שהסטודיו של לאה הוא המקום לריקוד ברמה הגבוהה ביותר בלי להתפשר על רוחניות בכלל! אצל לאה למדתי להתמקצע ולא רק בריקוד. בסטודיו של לאה יש את המורות הטובות ביותר אשר מתמקצעות בכל התחומים. תהיי בטוחה שאת בידיים הכי טובות! לרקוד!להתמקצע! ובעיקר להנות!
יעלי שניידמן
מורה לפיטנס ומחול

הכשרת מורות למחול
באוירה חרדית שמורה

לה פוינט, בית הספר לאומנויות המחול של לאה טייר מזמין אותך להצטרך לנבחרת המורות למחול במסלול הכשרה מקיף ורב תחומי.
הקורס יועבר ע"י המורות הטובות ביותר בתחום תוך שמירת הערכים ואוירה מתאימה. צוות חרדי בלבד!

ההכשרה כוללת:

הזדמנות אחרונה להצטרף לקורס 2023
הזדרזי לשריין לך מקום