הכשרה פרטית

למעשה, לפני שפתחתי קורסים רשמיים להכשרת מורות למחול, עסקתי שנים בליווי מורות, והכשרת מורות למחול באופן פרטי- אחת על אחת.
בהכשרה פרטית ישנם הרבה יתרונות בעבור התלמידה כשהיתרון המרכזי הוא התמקדות נטו בהצלחת וקידום התלמידה עצמה, ללא גורמים מפריעים אחרים. לעיתים ניתן לצרף חברה או תלמידה אחת או שתיים אבל לא תמיד ההתקדמות שוות ערך כמו הכשרה פרטית ואישית.
בהכשרה פרטית אנתב את התלמידה ללקיחת שיעורים קבוצתיים נוספים על מנת לחסוך בהוצאות ושעות רבות של למידה שהערך שלה הוא לא משמעותי בשביל התקדמות אישית של התלמידה ועד להפיכתה למורה למחול.
הערך המשמעותי שלי, באופן אישי, חשוב לתת ללמידה, זה הידע המקצועי שלי, ההכוונה והליווי שלי שהם אלו שיהפכו אותה למורה מקצועית למחול בע"ה.
אחרי שנים של נסיון בליווי מורות ובהכשרת מורות, בסיעתא דשמיא אני יודעת למקד לכל אחת ואחת את הנקודות עליהן היא צריכה לעבוד על מנת להפוך להיות מורה מקצועית.
מעבר לכך- בניית התלמידה כמורה מורכבת מהמון נקודות והמון שלבים.
הראשון זה הידע המקצועי שלה במחול ועדיף שיהיה מגוון וברמה המקצועית הטובה ביותר.
אם הידע הזה חסר- אצטרך לעבור עם התלמידה תהליך של התמקצעות מבחינה תנועתית וכמו שציינתי- אפנה אותה, בין היתר, ללמידה בשיעורים קבוצתיים וברמה מקצועית גבוהה.

השלב הבא יהיה לעבור עם התלמידה על כל יסודות המחול וללמדה איך היא מעבירה את זה הלאה לתלמידותיה.

בהכשרה הפרטית, התלמידה תצטרך להכין עבודות עיוניות, להתנסות בהמון שיעורי מחול בפועל שאותם תעביר אלי לצפיה ולמידה מתוך ההתנסות בשטח. בין היתר, התלמידה תעבור מבחנים תוכל להשתלב דיי במהירות בשיעורי מחול מגוונים, היות והחומר הוא מאד מעשי ומאד פרקטי. מי שקובע את קצב ההתקדמות, זו בעיקר התלמידה בעצמה…..

באופן אישי, אני חושבת שהלמידה הקבוצתית יש בה המון יתרונות, אך מבינה שיש תלמידות שלא חייבות את כל שנת הלימודים הרגילה על מנת להפוך להיות מורות אלופות ומקצועיות ולעיתים צריכות רק את התיווך שלי והשיעורים אחת על אחת.

הדבר שהכי חשוב לי שהמורה תבין, זה את גודל אחריותה כמורה בתחום כה רגיש ובעיקר לא במסגרת הלימודים הרגילה ולכן לאורך כל הדרך מוחדרים ערכים רוחניים והסברים עמוקים על מהות התפקיד ועד כמה השליחות כמורה היא משמעותית ולא ניתן להתייחס אליה בקלות ראש.

תודה רבה על התעניינותך בקורס הכשרה פרטית ב Lapiont

צרי קשר

הכשרת מורות למחול
באוירה חרדית שמורה

לה פוינט, בית הספר לאומנויות המחול של לאה טייר מזמין אותך להצטרך לנבחרת המורות למחול במסלול הכשרה מקיף ורב תחומי.
הקורס יועבר ע"י המורות הטובות ביותר בתחום תוך שמירת הערכים ואוירה מתאימה. צוות חרדי בלבד!

ההכשרה כוללת:

הזדמנות אחרונה להצטרף לקורס 2023
הזדרזי לשריין לך מקום